Strategis logo

 • Poszerz z nami swoje perspektywy!

  Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

  więcej...

 • W gronie najlepszych firm doradczych

  Wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young. *)

  więcej...

 • Sięgnij po dotacje na e-biznes

  Masz pomysł na portal społecznościowy, nową usługę świadczoną przez Internet, zamierzasz wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny e-biznesu? Sięgnij po unijne dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka.

  więcej...

 • Poznaj 7 Cudów Funduszy Europejskich

  Nasi eksperci realizują dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego konkurs na najciekawsze atrakcje turystyczne, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

  więcej...

 • Do 2 mln złotych dotacji na wspólne prowadzenie biznesu przez Internet

   

  Współpracujesz lub chcesz rozpocząć współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi w oparciu o rozwiązania elektroniczne, zautomatyzować komunikację handlową oraz koordynację działań pomiędzy przedsiębiorstwami? 
  Sięgnij po dotacją na projekt B2B!


  więcej...

Poszerz z nami swoje perspektywy!

Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

Wykorzystanie dotacji unijnych to wymierne korzyści dla Twojego przedsiębiorstwa:

 1. Dofinansowanie to bezzwrotna dotacja pochodząca ze środków unijnych, stanowiąca dodatkowe źródło finansowania inwestycji. Każda firma może wystąpić o przyznanie wsparcia na wybraną przez siebie inwestycję, dzięki czemu ma  możliwość odzyskania nawet do 70% wydatków z nią związanych!
   
 2. Dofinansowanie to szansa na poprawę konkurencyjności firmy - dzięki możliwości finansowania innowacji firma ma szanse na znacznie  szybszy rozwój, 
   
 3. Dofinansowanie nie jest wyłącznie dla istniejących przedsiębiorstw - dotacje wspierają również młode firmy, wchodzące dopiero na rynek, które pomagają im zaistnieć na rynku!
   
 4. Dotacje nie są wyłącznie dla firm produkcyjnych - wachlarz możliwości wsparcia jest bardzo szeroki, również przedsiębiorstwa usługowe mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów z różnych dziedzin, począwszy od zakupu maszyn, urządzeń, gruntu, wartości niematerialnych i prawnych, poprzez zakup usług doradczych lub szkoleniowych. 

 

Doradzamy firmom o zróżnicowanym profilu działalności, z terenu całej Polski. Metody działania i zakres oferty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

 

Dane kontaktowe:

Strategis Sp. j.
ul. Astrów 6
43-300 Bielsko-Biała
tel./faks (33) 498 66 06
e-mail: biuro@strategis.pl

Copyright © 2010 Strategis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lizard Media